Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Aktuality

Čerpejte aktuální informace nejen ze světa dotací a veřejné podpory.

 • Navýšení alokace výzev na elektromobilitu i Aplikace

  12. 2. 2020 Dotace z OPPIK

  Šance na získání dotací na elektromobilitu či mzdy výzkumných pracovníků máte nyní vyšší. Ministerstvo průmyslu a obchodu totiž navýšilo alokaci V. výzvy programu Nízkouhlíkové technologie – Elektromobilita na 150 mil. Kč a VII. výzvy programu Aplikace na 3 900 mil. Kč.

 • Bezplatný vzdělávací webinář k zadávacím řízením v IROP

  15. 1. 2020 Dotace pro podnikatele

  Realizujete nebo se chystáte realizovat zadávací řízení v programu IROP? Zúčastněte se on-line webináře a během 60 minut od zkušené lektorky zjistíte všechny důležité informace, které nabyla administrací a kontrolou stovek zadávacích řízení v jeho rámci.

 • Žádost o dotaci na fotovoltaiku již můžete podat

  13. 1. 2020 Dotace z OPPIK

  Žádosti o dotaci ve výši až 50 mil. Kč na instalaci fotovoltaických panelů do výkonu 2 MWp můžete podávat ode dneška. Jejich příjem bude ukončen nejpozději 31. 8. 2020. V případě vyčerpání rozpočtu však může být uzavřen i mnohem dříve.

 • Příjem žádostí v programu Nízkouhlíkové technologie odstartoval

  7. 1. 2020 Dotace z OPPIK

  Vaší firmě se otevřela nová dotační příležitost na podporu zavádění technologií šetrných k životnímu prostředí. Získat můžete až 50 mil. Kč na elektromobilitu nebo nakládání s energií a až 70 mil. Kč na využití druhotných surovin.

 • Až 50 mil. Kč na instalaci fotovoltaických systémů

  13. 12. 2019 Dotace z OPPIK

  Rádi byste uspořili energii? Právě byl vyhlášen dotační program, díky kterému můžete získat až 50 mil. Kč na instalaci fotovoltaických systémů s výkonem až 2 MWp.

 • Otevření programu TREND pro Nováčky

  5. 12. 2019 Dotace pro podnikatele

  Rádi byste u vás ve firmě rozjeli výzkum nebo vývoj? Ze státních fondů nyní můžete získat dotaci až 20 milionů Kč na mzdy, náklady na stroje, materiál či smluvní výzkum a další. A to, i pokud jste například start-up a podnikáte v Praze.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Dotace prostě umíme. Našim klientům jsme získali již 32 mld. Kč.